(0542) 77-17-19
(099) 219 22 54
(067) 542 13 07

Які переваги Дециса Профі та де його застосовують?

Які переваги Дециса Профі та де його застосовують?

Які переваги Дециса Профі та де його застосовують?

6092836.pngПрепарати піретроідної групи добре знайомі як фахівцям, так і аматорам рослинництва. А серед них заслуженою повагою завжди користувався препарт Децис 2,5 % к. е.

Децис Профі 25 % в препаративній формі водорозчинних гранул.  За короткотривалий період він витіснив з багатьох сфер застосування свого попередника – рідкий Децис. Це звичайно – наступний крок від свого легендарного попередника:

1)Децис Профі не містить органічного розчинника! Наявність у його складі нових патентованих додатків забезбечує високу, як і раніше  активність, повністю позбавивши користувача від неприємних відчуттів під час обробки. Поруч з безпекою прийшла зручність – працювати з твердими непилючими гранулами набагато зручніше,  ніж з агресивною рідиною. Особливо в умовах присадибного господарства.

2) Децис Профі  більш стабільний, ніж рідкі піретроїди! Польові досліди в Німеччині свідчать, що через два тижні після обробки його ефективність знизилася тільки на 15 %, тоді як активність стандартних рідких препаратів впала майже вдвічі.

3)Децис Профі має неперевершено низькі норми витрати! Препарат містить 25% діючої речовини, що вдесятеро більше, ніш у  рідкому Децисі. Відповідно, норма витрати вдесятеро менша і сягає, залежно від культури, лише 30-100 грамів на гектар.

4)Децис Профі має добру сумісність! Деякі фунгіцидні препарати мають певні обмеження стосовно бакових сумішей з рідкими інсектицидами. Використовуючи Децис Профі Ви майже позбавлені цього обмеження! Його гранули без ризику змішуються з фунгіцидами, якщо потреби в обробці проти шкідників та хвороб виникли одночасно. Не потрібно лише робить бакові суміші з препаратами, які мають  лужну реакцію, наприклад - бордоська рідина.

Застосовують Децис Профі на зернових, технічних, овочевих, плодово-ягідних культурах, виноградниках від широкого спектру шкідників:

- пшениця  (клоп шкідлива  черепашка, пшеничний трипс, п'явиці, злакові попелиці), норма 0,03-0,04 кг/га

- буряки (бурякові довгоносики, блішки, крихітки, попелиці) норма 0,05-0,07 кг/га

- ріпак (ріпаковий квіткоїд, білани, блішки, попелиці) -0,03-0,04 кг/га

- яблуня (яблунева міль, листовійка, яблунева плодожерка)-  0,05-0,1 кг/га

- груша (яблунева, грушева, східна плодожерка) - 0,05-0,1 кг/га

- слива ( сливова та східна плодожерка) -  0,05-0,1 кг/га

- горох (горохова зернівка) - 0,04-0,07 кг/га

- томати (совки) – 0,05 кг/га

- капуста (совки, міль, білянки, блішки, попелиці) – 0,05 кг/га

- інші культури

Для дачників та власників фермерських  господарств,  пропонується упаковка ємкістю 1г, 5г.

Возврат к списку