(0542) 77-17-19
(099) 219 22 54
(067) 542 13 07

Як отримати здорову та сильну розсаду?

Як отримати здорову та сильну розсаду?

Як отримати здорову та сильну розсаду?

Впродовж багатьох років отримати здорову та сильну розсаду овочевих культур допомагав препарат Превікур від ТМ «Байєр Гарден».

Впродовж багатьох років отримати здорову та сильну розсаду овочевих культур допомагав препарат Превікур від ТМ «Байєр Гарден». Могутня профілактична дія препарата проти кореневих гнилей (чорної ніжки) розсади, а також проти несправжньої борошнистої роси (на деяких культурах) поєднувалась у ньому з ефектом стимуляції росту рослин. Коренева маса розсади огірків, томатів, перцю, баклажанів, кавунів після поливу розчином Превікуру набагато перевищувала кореневу масу цих же культур, які не отримали препарата. За умови належного застосування препарата, ураження чорною ніжкою істотно знижується, а на огірках, кавунах і динях Превікур® можна застосовувати для обприскування зформованих рослин для профілактичного захисту від несправжньої борошнистої роси. Діюча речовина Превікура (пропамокарб гідрохлорид) має системні властивості — вона активно пересувається по рослині і під час поливу або обприскування швидко розподіляється по тканинах, забезпечуючи профілактичний захист. До недавнього часу овочівники не мали альтернативи такому успішному, надійному і перевіреному багаторічним досвідом засобу. Однак, ТМ «Байєр Гарден» не відмовлялася від спроб зробити обробку розсади ще більш дієвою. Підсумком багаторічних досліджень стала поява препарата Превікур Енерджі у вигляді водорозчинного концентрату.

Суттєво підсилити дію препарата вдалось, додавши до нього діючу речовину фосетилат (похідну від фосетилу алюмінію, відомого завдяки популярному препарату Альєтт®).

Це дозволило зберегти всі переваги старого Превікуру і додатково отримати нові користі якості.

Фосетилат, як і пропамокарб, має подвійну дію на рослину.

Проникаючи до внутрішніх тканин і до провідної системи впродовж 30 хвилин, він розноситься по рослині у всіх напрямках,  як в гору, до пагонів, що ростуть, і до листків, так і вниз, до коренів, і перешкоджає доступу інфекції шляхом пригнічення проростання спор і проникнення патогена в рослину, а також шляхом блокування початкового розвитку міцелію. Однак, цим його вплив не обмежується.

Фосетилат є свого роду унікальним імуностимулятором. При застосуванні препарата Превікур Енерджі спрацьовує ефект набутого імунітету. І оброблена рослина поводить себе так, немов би вона має природжену стійкість до захворювання.

Цей ефект тим більш цінний, бо до цього часу ще не знайдені штами несправжньої борошнистої роси, які були б резистентними до цього ефекту, тоді як ризик виникнення такої резистентності оцінюється як вкрай малоймовірний.

Таким чином, Превікур® Енерджі виявляє чотиристоронню дію на патоген і культуру: дві діючі речовини з різними механізмами фунгіцидної активності плюс стимулюючий ефект пропамокарба, плюс імунізуючий ефект фосетилата. Все це дозволило значно підвищити ефективність Превікура Енерджі порівняно з відомим Превікуром.

Не залишився збоку і перелік культур, на яких дозволено застосовувати новий препарат. В Україні він отримав реєстрацію як для промислового застосування, так і для роздрібного продажу населенню.

Превікур® Енерджі застосовується:

- для обробки проти кореневих гнилей розсади огірків, томатів, кавунів, баклажанів, перцю — двічі: після висіву насіння і повторно через 7-10 днів з нормою витрати 3 мл препарата на 2 л води на 1 кв.м (для перцю друга обробка – 6 мл/2 л води/1 кв.м);

- для обробки зформованих плантацій кавунів, баклажанів, перцю у відкритому і закритому грунті проти кореневих гнилей шляхом крапельного зрошення з нормою витрати 3 л/га і з максимальною кратністю обробок 2 в природньому грунті і 4 – на штучному субстраті;

- для обробки протии несправжньої борошнистої роси шляхом обприскування огірків у відкритому і закритому грунті — 2,5 л/га, з максимальною кратністю обробок 2.

Придбати препарат Превікур® Энерджи  в упаковці 10 мл (монодоза), 60 мл і 500 мл (флакони) Ви можете в найближчому до Вас ТКЦ  «Зелений Світ».

Возврат к списку