(0542) 77-17-19
(099) 219 22 54
(067) 542 13 07

Пантера – бестселер ринку гербіцидів для картоплі та овочів.

Пантера – бестселер ринку гербіцидів для картоплі та овочів.

Гербіцид «Пантера» має широкий діапазон застосування і ефективний проти однорічних і багаторічних злакових бур’янів. «Пантеру» використовують при вирощуванні картоплі, капусти, томатів, цибулі, цукрового буряку. Це після сходовий гербіцид – він не шкодить культурним рослинам під час їх активної вегетації.

Гербіцид «Пантера» виробляє міжнародна компанія «ЮПЛ». Для роздрібного продажу населенню в Україні постачається під брендом «Протект Гарден».

Препарат надзвичайно ефективний проти однорічних та багаторічних бур’янів. Він має широке вікно застосування проти багаторічних злакових бур’янів та ефективний за висоти бур’янів до 30 см. Препарат має сумісність з більшістю гербіцидів та іншими пестицидами, за винятком тих, що мають сильно виражену лужну реакцію. Також слід зазначити низьке хімічне навантаження на довкілля та швидкий напіврозпад діючої речовини препарату в ґрунті.

Для роздрібного продажу населенню «Пантера» зареєстрована на картоплі, капусті, томатах та цибулі. Для вищезгаданих культур норма витрати на одну сотку 10-20 мл на 4-5 л води. Обприскування проводять після сходів культури проти однорічних злакових бур’янів у фазу 2-3 листків та проти багаторічних бур’янів за їх висоти 10-15 см.

Залежно зовнішніх чинників через 5-15 днів після обробки гербіцидом «Пантера» у бур’янів спостерігається затримка росту, хлороз, зміна забарвлення пагонів. Через 14-21 дні після обробки – відбувається повний ефект дії та відмирання бур’янів.

Більш детальна інформація на відео:

https://www.youtube.com/watch?v=MmsblO6876U
21.05.2020

Возврат к списку